Ana səhifə / Məhsullar / Hikvision / Kamera / DS-2CE12DF3T-F
Hikvision DS-2CE12DF3T-F
DS-2CE12DF3T-F
Haqqında
DS-2CE12DF3T-F 3.6mm 2mp LED 40m HD TVI COLORVU Güllə Kamerası HIKVISION
  • 2 MP, 1920 × 1080 qətnamə ilə yüksək keyfiyyətli görüntüləmə
  • F1.0 diafraqma ilə 24/7 rəngli görüntüləmə
  • 130 dB əsl WDR texnologiyası sayəsində güclü arxa işığa qarşı aydın görüntüləmə
  • 3D DNR texnologiyası təmiz və kəskin görüntülər təqdim edir
  • 2.8 mm, 3.6 mm sabit fokus linzası
  • Parlaq gecə görüntüləməsi üçün 40 m-ə qədər ağ işıq məsafəsi
  • Suya və toza davamlı (IP67)
Növ Analoq
Meqapiksel 2 MP
Obyektiv Sabit
Fokus 3.6 mm
İşıqlandırma LED
İşıqlandırma məsafəsi 40 m
Müdafiə IP67
Material Metal
Ətraflı
Kamera
Şəkil Sensoru 2 MP CMOS
Siqnal Sistemi PAL/NTSC
Qətnamə 1920 (H) × 1080 (V)
Çərçivə Sürəti
TVI: 1080p@25fps/30fps CVI: 1080p@25fps/30fps AHD: 1080p@25fps/30fps
CVBS: PAL/NTSC
Minimum İşıqlanma 0.0005 Lux @ (F1.0, AGCON), ağ işıq ON ilə 0 Lux
Şəffaflıq Vaxtı PAL: 1/25s-dən 1/50,000 s-ə; NTSC: 1/30 s-dən 1/50,000 s-ə
Yavaş Şəffaflıq Maks. 16 dəfə
Linza 2.8 mm, 3.6 mm, 6 mm Sabit Linza
Görüş Sahəsi
2.8 mm, üfüqi FOV: 98°, şaquli FOV: 52°, diaqonal FOV: 116°
3.6 mm, üfüqi FOV: 77°, şaquli FOV: 42°, diaqonal FOV: 91°
6 mm, üfüqi FOV: 51°, şaquli FOV: 28°, diaqonal FOV: 59°
Linza Montajı M12
İşıq Siqnalı Sabit İşıq Siqnalı (Ağ İşıq)
Gündüz & Gecə Rəngli
WDR (Geniş Dinamik Aralıq) ≥130 dB
Bucaq Tənzimlənməsi Pan: 0° to 360°, Tilt: 0° to 180°, Rotasiya: 0° to 360°
Menu
Ağ İşıq Avto/Off
Şəkil Rejimi STD/HIGH-SAT/HIGHLIGHT
AGC Bəli
Gündüz/Gecə Rejimi Rəngli
Ağ Balans Avto/Manual
AE (Avtomatik İşıqlanma) Rejimi WDR, BLC, HLC, Global, HLS
Məxfilik Maskası 4 proqramlaşdırıla bilən məxfilik maskası
Hərəkət Aşkarlanması 4 proqramlaşdırıla bilən hərəkət sahəsi
Səs Azaldılması 3D DNR / 2D DNR
Dil İngilis
İşıqlandırma Rejimi Ağ İşıq
İnterfeys
Video Çıxışı Switchable TVI/AHD/CVI/CVBS
Ümumi
İşləmə Şərtləri -40°C to 60°C (-40°F to 140°F), Rütubət: 90% və ya az (kondensasiya olmadan)
Güc Təchizatı
12 VDC ± 25%,
*Hər bir kamera üçün bir enerji adapteri istifadə etməyiniz tövsiyə olunur.
İstehlak Maks. 4.2 W
Mühafizə Səviyyəsi IP67
Material Metal
Ağ İşıq Əhatəsi 40 m-ə qədər
Kommunikasiya HIKVISION-C
Ölçü 194.2 mm × 78 mm × 74.5 mm (7.65" × 3.07" × 2.93")